Osaühing Saar Graafika alustas tegevust 1999. aasta lõpus. Meie põhitegevusalad on graafika ja graafilise disaini teenuse pakkumine ning kirjastustegevus.

Firma tuumikuks on juhataja ja graafik JAAN SAAR. Loomulikult on firmaga seotud inimeste ring laiem, loomingulises plaanis oleme koostööd teinud erinevate graafikute ja disaineritega, õpikute kirjastamisel mitmete autoritega. Alates firma asutamisest on olulisemateks tegevussuundadeks olnud inglise keele õpikute kirjastamine ja graafilisel illustratsioonil põhinevate trükiste väljaandmine ning illustratsioonide loomine kõikvõimalike toodete etikettidele (koostöös erinevate reklaamiagentuuridega nagu KOOR, Divisjon, Rakett, Kontuur Leo Burnett jt.).

Meie kodulehekülg annab ülevaate meie tegevusest, saate tutvuda kõigi hetkel pakkuda olevate toodetega ja neid ka tellida. Tellimuste kättesaamise lepime kokku kas telefoni või e-posti teel. Reeglina saadame need Teile posti teel - sel juhul palume Teil tasuda ka postikulud.

Loodame, et lehekülg pakub teile huvi ja pöördute siia tagasi ka tulevikus - meie tootevalik laieneb pidevalt ja vastavalt muutub ka koduleht.

Parimate soovidega,
Jaan Saar, juhataja.Toetame:

Tallinna Lastehaigla Toetusfond

Uudised:

ERMis on uus virtuaalnäitus "Mõisaminiatuurid", mis hõlmab margisarja "Eesti mõisad", mida anti välja aastatel 1999–2010.